نه به خرید ساعت‌های تقلبی

در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلات بازار ساعت، حضور حجم وسیعی از نمونه‌های تقلبی ساعت‌های مچی برندهای معتبر می‌باشد که مصرف کنندگان آگاهانه یا ناآگاهانه اقدام به خرید آنها می‌کنند. از نمونه‌های کپی بسیار بی‌کیفیت که از چند فرسخی تقلبی بودن آنها نمایان است گرفته تا محصولاتی که در نگاه اول بسیار شبیه به نمونه اصل می‌باشند اما پس از خرید، مشتری به مضرات و دردسرهای پنهان بعد از آن دچار می شود.
فروشندگان این گونه کالاها همواره در تبلیغات‌های زرد خود، به برابر بودن ظاهر و باطن این ساعت‌ها با نمونه اصلی اشاره می‌کنند که این مساله خلاف واقع است. بر خلاف اینکه گمان می‌رود تقلبی بودن این ساعت‌ها صرفا توسط ساعت سازها و ساعت شناس‌ها قابل تشخیص است، هر فردی در اولین دیدار می‌تواند متوجه فیک و بی‌کیفیت بودن این کالاها شود.

این اصالت است که شخصیت را می‌سازد

در خصوص سایر کالاهای تقلبی بیشتر وارد‌ کنندگان یا تولید کنندگان کالای اصل هستند که متحمل بیشترین ضرر می‌شوند. اما در خصوص ساعت مچی تقلبی ضرر اصلی متوجه مصرف کننده خواهد بود. چنانچه از کیفیت پایین، ظاهر نامتناسب، عدم وجود گارانتی و خدمات مناسب یا ضمانت‌های بدون پشتوانه شفاهی فروشگاه‌های این گونه محصولات چشم‌پوشی کنیم اصلی‌ترین آسیب این محصولات این است که شخصیت مصرف کننده را زیر سوال می‌برند.
چنانچه خریدار در مقابل دوستان، آشنایان و همکاران خود، به تقلبی بودن ساعتی که خریده است اذعان داشته باشد از همان ابتدا با واکنش‌های منفی رو‌به‌رو خواهد شد. اما اگر این مساله را عنوان ننماید یا بر خلاف آن بر اصل بودن ساعت خود تاکید داشته باشد، همانند فردی خواهد بود که مدرک تحصیلی تقلبی خریداری کرده است و اعتماد اطرافیان را در شرایط مهم‌تر از دست خواهد داد. در خصوص خرید ساعت‌های تقلبی از برند‌های لوکس با قیمت چند هزار دلاری هریک از محصولات، برای پی بردن به تقلبی بودن آن توجه به اقتصاد فرد کافی است و نیازی به بررسی ساعت خریداری شده نیست.
در تمام این حالات هدف اصلی از خرید ساعت مچی که کسب اعتماد‌‌به‌نفس و حس خوب و همچنین برخورداری از نظر مثبت دیگران است حاصل نشده و یا بدتر از آن، نتیجه منفی حاصل خواهد شد. به بیان کلی ما می‌بایست ساعتی خریداری کنیم که برازنده شان و شخصیتمان است و خرید ساعت تقلبی در شان هیچ کس نیست.

واچ آنلاین، راهکار نهایی خرید ساعت اورجینال

فروشگاه اینترنتی واچ آنلاین نه تنها صرفا فقط و فقط ساعت های اورجینال با گارانتی معتبر را برای هموطنان فراهم کرده، بلکه در زمینه انتخاب و تامین برندهای ساعت هم حساسیت بالایی به خرج داده است. طوری که صرفا برندهای معتبر جهانی که در بازارهای بین المللی حضور دارند را گرد هم آورده است تا نه تنها فقط این گونه محصولات را عرضه کند، بلکه موجبات افزایش آگاهی عمومی در خصوص برندهای ساعت را نیز فراهم کرده باشد.
به همین منظور واچ آنلاین در مشخصات فنی تمامی محصولات، ملیت برند آن ساعت که ریشه برند را مشخص می‌کند ذکر کرده و تاریخچه برندها را در صفحات محصولات ذکر نموده است تا شما بتوانید برندی که محصول آن را خریداری می‌کنید به خوبی بشناسید. گارانتی نماینده برندها در ایران نیز در جدول مشخصات فنی محصولات ذکر گردیده است. علاوه بر این واچ آنلاین با ضمانت اصالت کالا و فرصت یک هفته‌ای تعویض یا عودت بی قید و شرط کالا، خیال شما را از خریدی لذت بخش آسوده کرده است.

درباره آسیب‌های کالای تقلبی بیشتر بدانیم

مشاهده مقاله

برخی از گارانتی های رسمی برندهای ساعت در ایران