فهرست فیلتر ها
تعداد محصولات این مجموعه : 427

ساعت مچی مردانه کاسیو (Casio)

کاسیو یک شرکت الکترونیکی ژاپنی چند ملیتی است، که سابقه ای بسیار درخشان در زمینه تولید ساعت های ورزشی، کلاسیک، اسپورت و کژوال دارد. کاسیو دارای زیرمجموعه های مختلفی می باشد که هر کدام، طیف متنوعی از ساعت ها را از نظر طراحی، کاربرد و سبک زندگی شامل می شوند. معروف ترین زیر مجموعه های برند کاسیو بدین شرح می باشند:

زیر مجموعه بیبی جی (Baby-G)

سری Baby-G را می‌توان زیر مجموعه‌ی مخصوص بانوان G-Shock نامید. این ساعت ها در کنار رنگ جذابی که دارند، از نوعی طراحی بهره می‌برند که از آسیب‌های احتمالی که ممکن است هنگام ورزش برای یک ساعت مچی پیش بیاید جلوگیری می‌کند. طراحی اعداد روی صفحه و عقربه‌های این ساعت ها معمولا به گونه‌ی لایه‌لایه و چند بعدی است که در نوع خود طراحی جدیدی محسوب می‌شود. در کنار این زیبایی ها، نشان دادن ساعت تمام مناطق زمانی جهان و مقاومت در برابر نفوذ آب و مقاوم بودن در برابر ضربه از این ساعت زیبا یک ابزار کاربردی نیز ساخته است. شیشه‌ی این ساعت ها از کریستال معدنی ساخته شده که در برابر ضربه و خراش‌های احتمالی از صفحه‌ی آن محافظت می‌کند. قاب و بند نیز از ماده‌ی رزین ساخته شده که آن را تبدیل به ساعتی فوق‌العاده سبک و راحت کرده است.

زیر مجموعه شین (Sheen)

یکی دیگر از ویژگی های برند کاسیو نسبت به دیگر برند ها این است که مخصوص خانم ها از جوان تا پیر کلکسیون اختصاصی در نظر گرفته است، شاید تفکرات فمنیستی در دهه 80 میلادی باعث به وجود آمدن زیر مجموعه شین شده باشد، اما چیزی که برای همه مهم است این است که زیر مجموعه شین در ساعت کاملا موفق عمل کرده است.