فهرست فیلتر ها
تعداد محصولات این مجموعه : 987

ساعت کاسیو (Casio)

کاسیو یک شرکت الکترونیکی ژاپنی چند ملیتی است، که سابقه ای بسیار درخشان در زمینه تولید ساعت های ورزشی، کلاسیک، اسپورت و کژوال دارد. کاسیو دارای زیرمجموعه های مختلفی می باشد که هر کدام، طیف متنوعی از ساعت ها را از نظر طراحی، کاربرد و سبک زندگی شامل می شوند. معروف ترین زیر مجموعه های برند کاسیو بدین شرح می باشند:

زیر مجموعه جی شاک (G-Shock)

جی شاک در اصل برای استفاده در ورزش، فعالیت‌های نظامی و سایر فعالیت‌های پرحادثه طراحی شده‌اند. به طور کلی علاقه مندان سری ساعت‌های جی شاک را می‌توان افرادی دانست که به دنبال ساعتی متفاوت از مدل‌های امروزی هستند. از ویژگی‌های این خانواده از ساعت های کاسیو می‌توان به مواردی مثل، ساعت جهانی، مقاومت بالا در برابر آب و ضربه، تقویم، زمان سنج و … اشاره کرد که در مجموع می‌تواند برای کاربرانی که یک ساعت دیجیتال یا آنالوگ کامل می‌خواهند یک انتخاب مناسب تلقی گردد.

زیر مجموعه بیبی جی (Baby-G)

سری Baby-G را می‌توان زیر مجموعه‌ی مخصوص بانوان G-Shock نامید. این ساعت ها در کنار رنگ جذابی که دارند، از نوعی طراحی بهره می‌برند که از آسیب‌های احتمالی که ممکن است هنگام ورزش برای یک ساعت مچی پیش بیاید جلوگیری می‌کند. طراحی اعداد روی صفحه و عقربه‌های این ساعت ها معمولا به گونه‌ی لایه‌لایه و چند بعدی است که در نوع خود طراحی جدیدی محسوب می‌شود. در کنار این زیبایی ها، نشان دادن ساعت تمام مناطق زمانی جهان و مقاومت در برابر نفوذ آب و مقاوم بودن در برابر ضربه از این ساعت زیبا یک ابزار کاربردی نیز ساخته است. شیشه‌ی این ساعت ها از کریستال معدنی ساخته شده که در برابر ضربه و خراش‌های احتمالی از صفحه‌ی آن محافظت می‌کند. قاب و بند نیز از ماده‌ی رزین ساخته شده که آن را تبدیل به ساعتی فوق‌العاده سبک و راحت کرده است.

زیر مجموعه ادیفیس (Edifice)

زیر مجموعه ادیفایس ترکیبی از ساعت های کلاسیک و اسپورت می باشد که غالبا به صورت آنالوگ و چند موتور هستند، به مرور با توسعه ادیفایس قابلیت هایی از زیر مجموعه جی شاک، نظیر ترکیب آنالوگ و دیجیتال، قابلیت اتصال به موبایل هوشمند، باطری های قابل شارژ خورشیدی (Tough Solar)، تکنولوژی کالیبراسیون هوشمند توسط ساعت های اتمی از طریق امواج رادیویی (Waveceptor) و … نیز به آن اضافه گردید.

زیر مجموعه شین (Sheen)

یکی دیگر از ویژگی های برند کاسیو نسبت به دیگر برند ها این است که مخصوص خانم ها از جوان تا پیر کلکسیون اختصاصی در نظر گرفته است، شاید تفکرات فمنیستی در دهه 80 میلادی باعث به وجود آمدن زیر مجموعه شین شده باشد، اما چیزی که برای همه مهم است این است که زیر مجموعه شین در ساعت کاملا موفق عمل کرده است.

زیر مجموعه پروترک (Protrek)

هر ماجراجویی نیاز به یک شریک قابل اعتماد دارد، پروترک دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید تا به خواسته ها و منافع خود برسید. پروترک به قابلیت هایی مانند باتری خورشیدی، قطب نمای دیجیتال، ارتفاع سنج، فشار سنج، تکنولوژی کالیبراسیون رادیویی، نشانگر وضعیت ماه، نشانگر جزر و مد، میزان رطوبت، قایق سواری، دسترسی سریع، دماسنج مجهز شده است. با ترکیبی از تکنولوژی نوآورانه و طراحی پیشرفته می توان گفت، پروترک یک یار کامل برای همه ماجراهای زیر آسمان باز است. کوه یا دره؟ جنگل یا چمنزار؟ رودخانه یا دریاچه؟ مهم نیست که چه چیزی در انتظار شماست، پروترک آماده است تا شما به لطف آن بتوانید در هر اقلیم و منطقه ای، افق های جدیدی را به روی خود باز کنید.