فهرست فیلتر ها
تعداد محصولات این مجموعه : 8

ساعت مچی سیتیزن (Citizen)

امروزه شهرت، کیفیت و قدمت برند محبوب سیتیزن علی الخصوص در زمینه ساعت های مچی پرطرفدارش بر کسی پوشیده نیست. ساعت های این برند به کیفیت و طول عمر بسیار بالا شناخته می شوند. این برند در کنار کاسیو و سیکو مثلث شگفت انگیز ساعت سازان بنام ژاپنی را تشکیل می دهند که شانه به شانه برندهای مطرح سوییسی سهم قابل توجهی از بازار ساعت جهان را در اختیار دارند. اگر تا به امروز قصد خرید ساعت سیتیزن را نداشتید هم اکنون وقت آن فرا رسیده است.

در زمینه استایل و سبک طراحی ظاهری، سیتیزن طیف وسیعی از ساعت های زنانه و مردانه را پوشش می دهد که می توانند صاحب هر سلیقه ای را شگفت زده و چشم های هر بیننده ای را خیره کنند. اگر ساعت های کلاسیک را می پسندید، اگر از طرفداران ساعت هایی با امکانات متنوع هستید، اگر طراحی مینیمال و ساده را می پسندید و یا اگر ساعتی روزمره را مد نظر دارید که می خواهید در هر شرایطی همراهتان باشد، با خرید ساعت سیتیزن شهروند جهان (Citizen of the world) شوید.

گروه سیتیزن یک هولدینگ بسیار بزرگ و مطرح الکترونیکی با یکصد سال قدمت می باشد. این شرکت علاوه بر شهرتش در زمینه تولید ساعت های مچی با برند سیتیزن، مالکیت شرکت تولید کننده موتور ساعت میوتا را نیز در اختیار دارد. علاوه بر محصولات سیتیزن، موتورهای با کیفیت میوتا را می توان در قلب ساعت های بسیاری از برندهای مطرح جهان نیز یافت. همچنین شرکت هولدینگ سیتیزن مالک برند ساعت امریکایی “بلووا” و تولید کننده قطعات و محصولات کوچک الکترونیکی همچون ماشین حساب نیز می باشد.