فهرست فیلتر ها
تعداد محصولات این مجموعه : 75

ساعت مچی روشاس (Rochas)

تاریخچه برند روشاس
خانه هنر، مد و زیبایی روشاس در سال 1925 توسط طراح فرانسوی مارسل روشاس راه‌اندازی شد.او اولین طراح دامن‌های جیب‌دار است. برند روشاس در ابتدا به خاطر عطرهای خاصش شناخته شده است بخصوص عطر “Femme” که ابتدا در جعبه‌های صورتی با توری سیاه رنگ وارد بازار شد و به سرعت محبوبیتی جهانی یافت.
مارسل روشاس امضای واحدی در آثارش ابداع نکرد اما با گذشت زمان و گذر دهه‌ها برند روشاس نگاهی بی‌نظیر به زنانگی ایجاد کرد. استایلی از پوشش راحت و زنانه را میتوان در آثار روشاس خلاصه کرد. زنانگی در طرح‌ها که زنان را زیباتر می‌کند خواه در لباس رسمی یا لباس تنیس و یا لباسی پوشیده از پرِ پرندگان. زنانگی را میتوان مهمترین ویژگی برند روشاس دانست. این برند با محبوبیت در بین هنرمندان و افراد برجسته همچون؛ نیکول کیدمن، جنیفر لوپز، سارا جسیکا پارکر، جنیفر آنیستون، کیت بورث، کریستین دانست و.. خود را به عنوان برندی خاص مطرح کرد.
روشاس با تلفیق روح جسورانه و ظرافت‌های خانه هنر و مُدش و با الهام از فضیلت‌های ساعت‌سازی سوییسی، مجموعه ساعت‌هایی تولید کرد برای زنان و مردانی که کیفیت، جزییات و ظاهر و سبک زیبا برایشان بسیار اهمیت دارد آنها روح طراحی‌های روشاس را به مچ دست نیز منتقل کردند.
روشاس با الهام از لباس‌های خود ساعت‌هایش را نیز به شکلی زیبا طراحی کرده است و برای ساخت ساعت‌های خود از متریال گرانبها و مروارید و سنگهای تزیینی استفاده کرده است. تا زیبایی و وقار نهفته در طراحی‌های لباس به ساعت‌ها نیز منتقل شود.